Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej

Salon optyczny „Punkt Widzenia” w Dąbrowie Górniczej oferuje badania wzroku u dzieci i dorosłych. Nasz zespół odpowiednio dobierze dla Państwa okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary dla dzieci oraz akcesoria do czyszczenia okularów, etui, nawilżające krople do oczu oraz łańcuszki i sznureczki do okularów. W naszych salonach zatrudnione są wykwalifikowane osoby, specjaliści w swoich dziedzinach. Do naszego składu należą: lekarz okulista, optometrysta, refrakcjonista, ortoptysta, optyk okularowy oraz technik optysta. Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt do badań, aby zapewnić komfort wizyt oraz jak najlepiej zbadać problemy naszych pacjentów.

Jak zajmą się Państwem nasi specjaliści?

Lekarz okulista przeprowadzi badanie wzroku. Zweryfikuje czy nie są obecne różnego rodzaju choroby, pomoże w przypadku dyskomfortu w widzeniu oraz różnego rodzaju zmian skórnych w okolicach oczu, dobierze korekcję adekwatnie do posiadanej wady. Taka wizyta jest przeprowadzana raz w miesiącu w każdej z naszych placówek, więc nie zwlekaj i skorzystaj zapisując się na badanie wzroku w zakładce – umów badanie.

Zobacz również:  Zegarki Suunto – poznaj najciekawsze możliwości!

Optometryści i refrakcjonista przeprowadzają natomiast badanie optometryczne, które polega na ocenie ostrości widzenia oraz doborze korekcji okularowej i soczewkowej. Optometrysta przeszkoli w zakresie stosowania soczewek. Oboje natomiast przeprowadzą badanie pod dobór okularów i soczewek. Czas badania to około 30 minut, w ciągu których nasz wzrok przechodzi aż 12 testów jakości widzenia.

Ortoptystka przeprowadza badanie wzroku u dzieci oraz zajmuje się terapią widzenia, badaniem i leczeniem zeza jawnego i ukrytego, zaburzeń wzroku, niedowidzeniem.

Oferta

Optyk w Dąbrowie Górniczej oferuje kompleksowe badanie wzroku. Ponadto, jeśli zdecydują się Państwo na zakup oprawek w naszym salonie, konsultacja i badanie jest zupełnie bezpłatna!

Wybierz oprawki dopasowane do Ciebie! Wybieraj modele spośród największych światowych marek oraz polskich designerów. Nowoczesne? A może eleganckie? Niezależnie jaki styl preferujesz, możesz być pewny, że u nas znajdziesz coś dla siebie!

Zobacz również:  Zegarki Suunto – poznaj najciekawsze możliwości!

Najmłodsi również mają z czego wybierać. Masa kolorów i wzorów i motywów z ulubionych bajek na pewno przypadnie im do gustu, a komfort codziennego noszenia mają zapewniony!

Optyk Dąbrowa Górnicza oferuje również dobór szkieł kontaktowych i okularów przeciwsłonecznych.

Mapa z dojazdem:

U nas każdy znajdzie coś dla siebie i poprawi swój komfort widzenia! Nie zwlekaj! Odwiedź nasz salon optyczny w Dąbrowie Górniczej, skorzystaj z badania oraz naszej wyjątkowej promocji!

[Total: 1 Average: 5]