2 grudnia 2022

Palo santo – zapach, który oczyszcza

Zapach tych palonych drewnianych jest wręcz niesamowity. Warto zatrzymać się przy tym tajemniczym aromacie, który nie tylko oczyści umysł, ale również wprowadzi w stan błogiego relaksu. Doskonale nadaje się między innymi dla osób pracujących zdalnie.

Wyobraź sobie, że twój dom wypełnia niesamowita woń, która od początku pomaga ci poczuć błogość i wyciszenie. Stosuj te niezwykłe drewienka po wysłaniu ostatniego służbowego maila (w przypadku pracy z domu), albo np. zapal je rano, gdy szykujesz się do wyzwań dnia codziennego. Od zapachu palo santo łatwo się uzależnić. Zapewniamy cię jednak, że będzie to pozytywne uzależnienie. Obok tego zapachu nie można przejść obojętnie.

Palo santo tylko z etycznych źródeł

Popularność drewienek palo santo rośnie, a wraz z nim dostępność tego niezwykłego produktu. Pamiętaj jednak, aby decydować się na sprawdzone źródła, aby wybierać palo santo w pełni ekologiczne i pozyskiwane w sposób etyczny. W sklepie internetowym Klaudynahebda.pl/sklep znajdziesz tylko i wyłącznie drewienka z obumarłych gałęzi.

Zobacz również:  Jak dopasować odpowiednie dla siebie sandały damskie?

Jak pachnie palo santo?

Mogłoby się wydawać, że palo santo to tradycyjne kadzidło. To jednak znacznie wyróżnia się przede wszystkim aromatem, na które składają się słodka wanilia i orzeźwiające cytrusy. Zapalając te drewienka jednocześnie poczujesz żywiczną sosnę, lekki cytrynowy zapach i świeżą miętę. To drzewo pachnie najintensywniej na całym świecie. Od dawna stosuje się go do okadzania domów, aby w jego mury powróciła dobra energia. Rytuał palenia tego świętego drzewa wprowadzono już za czasów imperium Inków.

Palo santo dla emocji

Zapal drewienka palo santo, aby usunąć negatywną energię z twojego domu i jednocześnie wyciszyć się i poczuć pełen komfort. Palo santo pomaga zachować równowagę i odnaleźć harmonię. Można zapalać te specyficzne kadzidełka w momentach bardzo stresowych i trudnych. Na tym zresztą polegały szamańskie rytuały. Chodziło w nich o to, aby odgonić złe emocje i przygotować miejsce tylko dla tych dobrych.

Zobacz również:  Czego nie wolno jeść przed pobraniem krwi?

Kiedy jeszcze warto zapalać drewienka palo santo? Nadadzą się w momencie wykonywania pracy twórczej. Jeżeli lubisz medytować i często praktykujesz jogę, to koniecznie zadbaj o odpowiedni zapach. Palo santo wielu osobom towarzyszy podczas poranka. Dodaje energii i pozytywnie nastraja na cały dzień. Warto umilać sobie także wieczory czy popołudnia w ten sposób. Skorzysta na tym cała rodzina.

Opis palo santo brzmi świetnie? Wprowadź rytuał palenia tych drewienek na co dzień, a szybko dostrzeżesz, że twoja codzienna rzeczywistość zmieniła się na lepsze.

Treść sponsorowana.

Powiązane treści