Jak schudnąć po 50-tce?

Z wiekiem wiele procesów zachodzących w organizmie spowalnia. Jedną z nich jest metabolizm, którego słabnięcie przyczynia się do szybszego przyrostu wagi. To naturalny proces, wynikający ze spadku poziomu hormonów tarczycy. Z tego względu efekty podjętych diet przychodzą z większym trudem – mamy mniejsze predyspozycje do spalania tkanki tłuszczowej. Całe szczęście, medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda, niezależnie od wieku. Jeśli chcesz schudnąć po 50, rozważ wykonanie zabiegu liposukcji laserowej. Ta nowoczesna metoda pozwala na natychmiastową metamorfozę i odmłodzenie całego ciała.

Metoda na odchudzanie, która nie wymaga drastycznej diety i ćwiczeń

Liposukcja laserowa to nowoczesna metoda odchudzania, oparta na działaniu energii laserowej. Jest wykonywana w profesjonalnych klinikach medycznych, które mogły pozwolić sobie na wyposażenie salonu w urządzenie laserowe. Najpopularniejszym rodzajem platformy laserowej jest Fotona Dynamis Sp Pro. Wykorzystuje się ją do zabiegów na odmładzanie twarzy, depilację włosków, a także odchudzanie i zwiększenie tkanki mięśniowej. Zabieg laserowy na redukcję tłuszczu to liposukcja laserowa. W Warszawie można wykonać ją m.in. w gabinecie Wellclinic. To metoda rekomendowana szczególnie osobom po 50, które w krótkim czasie chciałyby zrzucić zbędne kilogramy i jednocześnie nie narażać się na efekt jo-jo.

Zobacz również:  Czy dieta ośmiogodzinna jest skuteczna i przyniesie oczekiwany spadek wagi?

Jak działa liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Efektem zabiegu jest wymodelowana sylwetka, schudnięcie oraz wygładzenie powierzchni skóry (np. w przypadku silnego cellulitu). Laser rozbija tkankę tłuszczową i mobilizuje ją do spalania. W trakcie pełnej terapii możemy schudnąć nawet 25 cm w obwodzie. Zależnie od stosunku tkanki tłuszczowej do objętości ciała, w ramach kuracji zaleca się wykonanie od 1 do 4 zabiegów laserowych. Pełen pakiet pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów i maksymalnego zadowolenia pacjenta.

Czy liposukcja laserowa boli?

Liposukcja laserowa jest bezbolesnym zabiegiem, szczególnie, jeśli dana klinika korzysta z wysokiej jakości platformy laserowej. Fotona dostępna w Wellclinic jest wyposażona w specjalny system chłodzący, który redukuje uczucie ciepła na skórze podczas zabiegu. Dzięki temu zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale również bardzo krótki. Liposukcja laserowa w Wellclinic trwa około 40-90 min. Więcej o metodach zabiegowych znajdziecie na stronie internetowej kliniki.

[Total: 1 Average: 5]